Woning aanbod
Straat
Stad
Regio
Type
Badkamers
Slaapkamers
Woon opp
Perceel opp
Inhoud
Stallen
Prijs
: Meerleseweg 33
: Chaam
: Nederland
: Woonhuis met stallen
: 1
: 3
: Ca. 207 m2
: Ca. 19.715 m2
: Ca. 850 m3
: 7
: € 956.000 K.K.
Beschrijving
Op een unieke locatie direct gelegen aan 4 natuurgebieden (De Chaamse bossen zijn het grootste aaneengesloten bosgebied van West-Brabant), nabij de dorpskern op ca. 2 hectare grond bestaande uit een karakteristieke woonboerderij ( totaal ca. 2000m³) met gastenverblijf, aansluitende schuur, garage, separate paardenstal met kantine en diverse boxen, 2-tal bijgebouwen, buitenrijbaan, paddocks en weiland.
Uiterst geschikt voor de hobbymatige als bedrijfsmatige paardenliefhebber!
Indeling
Parterre:
Entree/hal (ca. 22m²) voorzien van een toilet en biedt toegang naar het gastenverblijf en de keuken.
De L-vormige keuken (ca. 23m²) is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van diverse inbouwapparatuur en een ruime proviciekast. Via de keuken is de kelder en woonkamer te bereiken.
De woonkamer met houtkachel en een vloeroppervlakte van ruim 65m² biedt een schitterend zicht over de fraai aangelegde voortuin.
Via de woonkamer is de gang met trapopgang en bijkeuken te bereiken.
De bijkeuken (ca. 14m²) is voorzien van een keukenblok en biedt toegang naar de wasruimte.
De wasruimte (ca. 17,5m²) is voorzien van een doucheruimte met toilet en wasmachine en droger aansluiting.
Via de wasruimte is de bergruimte met cv-combiketel (Nefit bouwjaar 2005) en een nog te realiseren badkamer (ca. 20m²) te bereiken.
1ste Verdieping:
Via de overloop met bergruimte zijn slaapkamer I (ca. 18m²) en slaapkamer II (ca. 26m²) te bereiken.
Gastenverblijf:
De hal bij binnenkomst geeft eveneens toegang naar het gastenverblijf. Via een doorloop komt men in de gezellige woonkamer (ca. 27m²), die voorzien is van een houtkachel, een wastafel en een trapopgang naar de 1ste verdieping.
1ste Verdieping:
Via een vaste trap is de slaapkamer III (ca. 27m²) te bereiken. Er is een mogelijkheid een slaapkamer IV met dezelfde afmetingen te realiseren aan de achterzijde van slaapkamer III.
Vanuit de achterzijde van de woonboerderij is de aansluitende schuur (ca. 127m²) te bereiken. Deze biedt voldoende ruimte voor opslag en parkeermogelijkheden voor een koets, trailer etc.
Via een vaste trap is de zolder (ca. 135m²) van deze schuur te bereiken.
Bijgebouwen
De bijgebouwen bestaan uit een paardenstal (ca. 295m²), een werk-/hobbyschuur (ca. 154m²) en een hooischuur (ca. 145m²).
Via een 2-tal beveiligde deuren is de kantine bereikbaar. Deze ruimte is voorzien van een zithoek en een keukenblok. De keuken is middels een boiler voorzien van warmwater. Middels aardgas wordt de paardenstal verwarmd en is goed geisolleerd.
Via de kantine is de zadelkamer en ruimte met een 6-tal paardenboxen, 1 merriebox, spuitplaats, toiletruimte en opslagruimte te bereiken.
De uitrijgang gelegen aan de achterzijde biedt direct toegang tot de verlichte buitenrijbaan (wedstijdformaat 20m x 40m). Via een verharde ondergrond zijn tevens de weilanden te bereiken.
De werk-/hobbyschuur bestaat uit een 5-tal ruimtes. De 1ste 3 ruimtes zijn bereikbaar via de voorzijde van de schuur. Aan de achterzijde van deze schuur zijn de laatste 2 ruimtes te bereiken. Deze werden gebruikt voor pensiongasten die een nacht wilden verblijven.
De hooischuur is aan de rechtzijde van het perceel gelegen.
Algemeen
Door middel van hekwerk is het terrein goed afgezet.
Poort gelegen aan de voorzijde met een loopdoorgang.
Voldoende parkeergelegenheid.
Aan de rechterzijde van de woonboerderij is een geheel met beplanting afgeschermde tuin gerealiseerd, die uiterste privacy biedt.
De garage is achter de tuin gelegen en biedt ruimte voor 1 auto.
Middels hekwerk is prive-/ en bedrijfsmatigruimte (pensionstalling) gescheiden.
Aan de rechterzijde van de paardenstal is een dichte overkapping van hout gerealiseerd, die ruimte (ca. 72m²) biedt voor een 3-tal stallen.
Kippenverblijf met toegang naar een omheinde buitenplaats.
De weilanden zijn omheind middels schrikdraad.
Aan de voorzijde van het weiland is tevens een poort gerealiseerd.
Voorzieningen
De woonboerderij is geheel voorzien van dubbele beglazing met uitzondering van de wasruimte.
De woonboerderij is voorzien van spouwmuren.
Er is een video-apparatuur aanwezig, die zicht biedt over het gehele perceel en in de paardenstal.
Kaart
Hierbij een indicatie van de ligging van dit object:niet beschikbaar